Balonowy turniej niepodległościowy - znamy zwycięzcę

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 11:59
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W Święto w Niepodległości w powietrze wypuszczono niemal 200 białych i czerwonych balonów. Do każdego z nich dołączona była fiszka. Liczono najdłuższą odległość, którą pokonał balon. Zwycięski przeleciał ponad 210 km.

W tym roku po raz pierwszy w Święto Niepodległości niebo nad Kościerzyną zapełniło się biało-czerwonymi balonami. Do każdego z nich doczepiona została fiszka z adresem zwrotnym i prośbą o odesłanie znaleziska.

W środę w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kościerzyni odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Zwycięski balon przeleciał 210 km, a jego właścicielem był Maksymilian Pióro. Drugie miejsce zajęły Milena Formela i Anna Kąkol, trzecie z kolei Zuzanna Mikołajczyk.

Organizatorami tego przedsięwzięcia była kościerska policja, starostwo kościerskie, Urząd Miasta i Urząd Gminy Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.