Policjanci poszukują mieszkańca Kościerzyny - Jarosława Deję

środa, 4 stycznia 2017 r., 12:20
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci z Komendy Powiatowej w Kościerzynie poszukują zaginionego 49-letniego Jarosława Deję. Mężczyzna w dniu 17 grudnia 2016 r. około godziny 19.00 wyszedł z domu przy ul. Sędzickiego w Kościerzynie i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych.

O zaginięciu Policję powiadomiła 27 grudnia żona mężczyzny. Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego.

Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 45-50 lat, ok. 176 cm wzrostu, waga około 70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru czarnego. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w czarny płaszcz, buty czarne, czapkę czarną wełnianą.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub widziały mężczyznę, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.