Borsk. Fordem w drzewo - poszkodowana 21-latka

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 16:18
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na trasie Borsk - Wdzydze Tucholskie. Ford wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fordem fusion 29-letnia kobieta na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

W wyniku zajścia poszkodowana została 21-letnia pasażerka.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drodze! Pamiętajmy, by dostosować prędkość jazdy, do tych trudnych warunków - jedźmy wolniej i ostrożniej, bo na nawierzchni, która pokryta jest lodem, łatwo wpaść w poślizg.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.