Noworoczna kąpiel morsów w Dobrogoszczy

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 13:31
fot. nadesłane/Robert Lewandowski/Rowerowe Kaszuby

Około 30 morsów kąpało się w niedzielę w jeziorze w Dobrogoszczy. Miłośnicy niskich temperatur w ten sposób przywitali nowy 2017 rok. Nie obyło się też lampki szampana i karnawałowych strojów.

Do noworocznej kąpieli kościerskich morsów nie trzeba było namawiać. Spotkanie pierwszego dnia nowego roku to dla nich tradycja i wspaniała zabawa. Nowy rok witają już tak od ponad dziesięciu lat. Tym razem wspólnie do jeziora w Dobrogoszczy weszło około 30 miłośników zimnych kąpieli.

W trakcie noworocznego spotkania nie mogło oczywiście zabraknąć szampana. Ważny był również strój i wyśmienity nastrój.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.