Kościerzyna. Passatem w sharana - jedna osoba w szpitalu

środa, 21 grudnia 2016 r., 09:37
fot. archiwum

38-letni mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany do szpitala po tym, jak w kierowanego przez niego VW Sharana uderzył VW Passat. Do zdarzenia doszło we wtorek tuż po godzinie 16. na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Kościerzynie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca VW Passatem 20-letnia mieszkanka Kościerzyny wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zachowała należytych środków ostrożności i włączając się do ruchu z ulicy Dębowej na ulicę Marii Skłodowskiej-Curie zderzyła się z VW Sharanem, którym kierował 38-letni mieszkaniec Kościerzyny - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Kierujący sharanem mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.