Kościerscy kickbokserzy na Champion's Cup w Gdańsku

środa, 21 grudnia 2016 r., 08:31
fot. nadesłane

W sobotę, 10 grudnia w hali MOSiR w Gdańsku klub sportowy Champion zorganizował po raz XVI Turniej Champion"s Cup. Na turniej przybyło 116 zawodników z 18 klubów z całej Polski. Nie zabrakło również mocnego składu z Kościerzyny.

Reprezentacja z Kościerzyny po raz pierwszy pokazała się w tak licznym gronie. W grupie zawodników znaleźli się w niej: Jakub Topka, Aleksander Kaim, Tomasz Walkowski, Mateusz Bielawa, Maksymilian Szynalewski, Maciej Zonik, Ania Lis, Wiktoria Kolczyk, Hubert Klimczak, Robert Brzoskowski, Tomasz Mikołajczak, Kamil Breza, Filip Kukliński, Ksawery Żurawski.

Kościerscy zawodnicy mogli się sprawdzić w dwóch formułach: kick light oraz K1, w których stoczyli bardzo dobre, mocne pojedynki zbierając kolejne cenne doświadczenie.

Najmłodsi rywalizowali ze sobą na torze przeszkód oraz w walkach na makarony. Emocji nie brakowało. Dla każdego uczestnika czekał medal pamiątkowy oraz drobne upominki.

Dodatkowo sędziowie przyznali nagrodę dla najlepszej zawodniczki oraz najlepszego zawodnika turnieju. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została reprezentantka Champion Kościerzyna - Wiktoria Kolczyk.

Wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony.

nadesłane/Olimpia Podolska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.