Spotkanie wigilijne strażaków z OSP Wdzydze Tucholskie

poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., 12:42
fot. nadesłane/OSP Wdzydze Tucholskie

Okres przedświąteczny sprzyja organizowaniu przez członków różnych stowarzyszeń spotkań bożonarodzeniowych. Tradycja ta nie ominęła także strażaków z OSP Wdzydze Tucholskie, którzy w sobotę zasiedli przy wigilijnym stole. Była więc to okazja do przełamania się opłatkiem i złożenia sobie świątecznych życzeń.

Dzielenie się opłatkiem, składanie sobie najlepszych życzeń z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i nie tylko, czy śpiewanie kolęd - tak w wielkim skrócie sobotni wieczór upłynął strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej we Wdzydzach Tucholskich, którzy tradycyjnie w okresie przedświątecznym zasiedli wspólnie ze swoimi wybrankami i zaproszonymi gośćmi do wigilijnego stołu.

- Prezes dr Henryk Pepliński skierował słowa podziękowania dla strażaków za trud i ofiarność podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. W zabezpieczaniu różnego rodzaju zdarzeń, braniu udziału w zawodach sportowo-pożarniczych i w szkoleniach przygotowawczych. Podziękowania zostały skierowane również dla zaproszonych gości, którzy wspomagali naszą jednostkę w mijającym roku - podsumowują strażacy.

AL
info. OSP Wdzydze Tucholskie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.