Nowy radiowóz dla kościerskich dzielnicowych

poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., 11:30
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kia Ceed to nowy nabytek kościerskich dzielnicowych. Zakup nowego radiowozu został sfinansowany przez gminę Kościerzyna oraz Komendę Główną Policji. Uroczystość przekazania samochodu odbyła się w piątek pod Urzędem Gminy Kościerzyna.

W uroczystości przekazania samochody wzięli udział Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie insp. Marcin Piotrzkowski, wójt gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski wraz z radnymi oraz policjanci.

Nowy nabytek kościerskich dzielnicowych wyposażony jest w benzynowy silnik o pojemności 1,6 l i mocy 135km.

- Kia będzie użytkowana przez dzielnicowych z gminy Kościerzyna.Samochód pozwoli policjantom na szybszą reakcję na zdarzenia i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy - podsumowuje rzecznik kościerskiej Policji, asp. Piotr Kwidziński.

AL
info. KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.