W sobotę startuje kolejny sezon na miejskim lodowisku!

piątek, 16 grudnia 2016 r., 12:00
fot. archiwum

Trwają ostatnie przygotowania do kolejnego sezonu zimowego, a co za tym idzie otwarcia Białego Orlika. Miejskie lodowisko ruszy już w sobotę, 17 grudnia o godzinie 10. Ze specjalnych ulg na zakup wejściówek na ślizgawkę standardowo będą mogli skorzystać posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Biały Orlik jest jedną z głównych atrakcji zimowych w Kościerzynie. Korzystają z niego uczniowie, dzieci, dorośli. Aktywnie czas spędzają na nim całe rodziny. Nic więc dziwnego, że z utęsknieniem czekają na otwarcie lodowiska. Miasto czyni już ostatnie przygotowania do ponownego uruchomienia orlika, które zaplanowano na sobotę na godzinę 10.

Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza więc wszystkich miłośników jazdy na lodzie do wspólnej zabawy na lodowisku. Będzie ono czynne codziennie w godzinach od 10 do 20.30. Ze specjalnych ulg będą mogli skorzystać posiadacze Karty Dużej Rodzinie. W ofercie przewidziano też atrakcyjne karnety.

Dla przypomnienia podajemy, że lodowisko mieści się przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 19 w Kościerzynie.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.