Chronił przed kradzieżą, sam wpadł na wynoszeniu piwa

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 09:35
fot. archiwum

64-letni mężczyzna może zapomnieć o karierze pracownika ochrony. Ochraniając jeden z marketów w Kościerzynie, nie tylko znajdował się w stanie nietrzeźwości, ale też kradł. Został przyłapany na gorącym uczynku przez kierowniczkę dyskontu.

W sobotę około godziny 18. kościerska policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na terenie jednego z marketów w Kościerzynie.

- 64-latek próbował wynieść 24 piwa. Część z nich miał już samochodzie, część przy sobie. Zatrzymany na kradzieży mężczyzna był pracownikiem ochrony tego sklepu. Był na służbie. Znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym około promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Sprawa swój finał znajdzie w sądzie, gdzie trafi wniosek o ukaranie 64-letniego mężczyzny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.