31-latek stracił prawo jazdy za prędkość

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 09:16
fot. archiwum

110 km/h pędził 31-letni mieszkaniec Żukowa ulicą Kartuską w Kościerzynie. Teraz mężczyzna musi pożegnać się z prawem jazdy na okres trzech miesięcy.

W niedzielę około godziny 17. funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kościerskiej komendy na ulicy Kartuskiej w Kościerzynie zatrzymali Opla Signum, za kierownicą którego siedział 31-letni mieszkaniec Żukowa.

- Powodem zatrzymania kierującego oplem było przekroczenie przez niego dozwolonej prędkości. 31-latek jechał z prędkością 110 km/h w terenie zabudowanym - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Mężczyzna musiał więc pożegnać się z prawem jazdy na okres trzech miesięcy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.