W Wielu zapanowała świąteczna atmosfera

niedziela, 11 grudnia 2016 r., 20:09
fot. AL

Kiermasz świąteczny, konkursy z nagrodami, występy artystyczne, wspólne ognisko, wizyta świętego Mikołaja i wiele innych atrakcji czekało na uczestników II Wielewskich Mikołajek. Wspólnej zabawy nie popsuła nawet kapryśna aura. Imprezie towarzyszyła także akcja krwiodawstwa.

Już po raz drugi mieszkańcy Wiela i nie tylko spotkali się na Wielewskich Mikołajkach. Ich organizatorzy zadbali, by to świąteczne wydarzenie było wyjątkowe dla wszystkich jej uczestników. Nie brakło więc zabaw, konkursów i animacji dla najmłodszych, malowania twarzy oraz spotkania ze świętym Mikołajem, który nie zapomniał o prezentach dla dzieci.

Nie mniej ciekawie działo się na scenie, gdzie swoje talenty zaprezentowali między innymi Zespół Pieśni i Tańca Kaszuby, Zespół Wokalny Dominanta z Wiela, czy Koło Gospodyń Wiejskich Górki. Chętni mogli także zaopatrzyć się w unikatowe świąteczne dekoracje.

Mikołajkowe spotkanie połączono z siódmą akcją krwiodawstwa. Osób, które podzieliły się cząstką siebie, również nie brakowało. Krwią, a więc najcenniejszym z lekarstw, płynem ratującym życiem, podzieliło się około 20 osób.

Mimo iż pogoda nie sprzyjała uczestnikom imprezy, wspólna zabawa przyciągnęła wiele osób, które z pewnością nie żałują, że w niedzielne popołudnie zawitali do Wiela.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.