Lipusz. Mikołajkowe spotkanie z Szymonem Wydrą

piątek, 9 grudnia 2016 r., 21:44
fot. AL

Moc atrakcji przygotowali organizatorzy Mikołajkowego Spotkania w Lipuszu. Tutejsza hala widowiskowa ku uciesze szczególnie najmłodszych zamieniła się w wielki plac zabaw. Nie brakło dmuchanych zjeżdżalni, zabaw z bajkowymi postaciami, spotkania z Mikołajem, dekorowania pierników oraz występów wokalnych. Imprezę zwieńczył koncert Szymona Wydry i Carpe Diem.

Piątkowe popołudnie w Lipuszu z pewnością należało do wyjątkowych. Szczególnie w hali widowiskowo - spotowej przy Zespole Szkół zapanowała iście świąteczna atmosfera, a zewsząd unosiły się bożonarodzeniowe zapachy. Wszystko za sprawą Mikołajkowego Spotkania, które obfitowało w wyjątkowe atrakcje.

Jak na Mikołajki przystało nie mogło zabraknąć Świętego Mikołaja, który chętnie pozował do zdjęć. Dzieci miały okazję zdobić świąteczne pierniki i zabawić się na specjalnie utworzonym wielkim placu zabaw. Do wspólnej zabawy zachęcały też bajkowe postaci.

Nie mniej działo się na scenie. Koncert kolęd i świątecznych piosenk dał szkolny chór, a tuż po nim w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprawił wszystkich Szymon Wydra i Carpe Diem, którzy nie tylko wykonali swoje największe przeboje, ale w swoim repertuarze znaleźli miejsce na bożonarodzeniowe utwory.

Impreza zgromadziła prawdziwe tłumy mieszkańców i gości, którzy chętnie też przyłączali się do zbiórki środków na leczenie Kornelka z Wielkiego Klincza.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.