Wypadanie włosów - leczenie u trychologa. Profesjonalnie i medyczne metody diagnostyki i leczenia

piątek, 9 grudnia 2016 r., 14:18
fot. nadesłane

Coraz więcej osób cierpi z powodu wypadania włosów oraz łysienia. Przyczyny takich dolegliwości mogą być bardzo zróżnicowane. Jednak bez względu na podłoże, problemy trychologiczne powinny być kompleksowo diagnozowane oraz leczone przez lekarza oraz specjalistów zajmujących się chorobami włosów. W Gdańsku miejscem, w którym bezpiecznie, profesjonalnie, a co najważniejsze, pod stałą kontrolą medyczną, można leczyć powyższe problemy jest gabinet Dr Trycholog - współpracujący na stałe z Clinica Dermatologica oraz Clinica Cosmetologica.

Dr trycholog to miejsce, które powstało z potrzeby niesienia pomocy osobom borykającym się z problemami związanymi z wypadaniem włosów oraz łysieniem różnego typu: łysienie androgenowe kobiet i mężczyzn, plackowate, bliznowaciejące, czy polekowe. Fachowcy skutecznie rozprawią się również z innymi chorobami skóry głowy takimi, jak: łuszczyca, czy przewlekły łupież.

Kiedy należy zgłosić się do trychologa?

Na konsultację trychologiczną Pacjent powinien się zgłosić, kiedy zauważył, że wypada mu zdecydowanie więcej włosów niż zwykle, włosy znacząco się przerzedziły, lub też Pacjent zaobserwował oznaki łysienia. Dr trycholog chętnie przyjmuje również Pacjentów, którzy nie są zadowoleni z efektów wcześniejszych kuracji w innych gabinetach i salonach kosmetycznych.

W Dr trycholog pracują wyłącznie specjaliści z zakresu trychologii - lekarze oraz wykwalifikowani kosmetolodzy. Zespół 9 specjalistów zajmuje się kompleksowym diagnozowaniem oraz leczeniem Pacjentów z problemami trychologicznymi. Dzięki stałej współpracy z TrichoLAB, Dr trychlog zapewnia Pacjentom leczenie na europejskim poziomie. Diagnostykę medyczną opiera na najnowocześniejszym systemie oceny skóry głowy oraz kondycji włosów.

Dzięki trichoskopii, czyli cyfrowej metodzie badania skóry głowy, możliwa jest nie tylko ocena samych włosów, ale również ustalenie rodzaju łysienia, które jest niezbędne w postawieniu właściwej diagnozy oraz wdrożeniu efektywnego leczenie dla Pacjenta.

- System TrichoLAB wspiera lekarza dermatologa w procesie postawienia prawidłowej diagnozy przyczyn łysienia oraz w obiektywnym monitorowaniu przebiegu terapii. System spotkał się z ogromnym zainteresowaniem lekarzy i pacjentów zarówno w krajach, takich jak USA, Szwajcaria czy Niemcy, ale też w Chinach, Arabii Saudyjskiej czy Brazylii. Dzięki nawiązanej w ubiegłym roku współpracy ze światowym liderem rynku wideodermoskopów - niemiecką firmą FotoFinder - z systemu TrichoLAB korzystają najlepsze kliniki dermatologiczne już w ponad 30 krajach świata - powiedział dr n. fiz. Michał Kasprzak - Prezes Zarządu TrichoLAB.

Doświadczona i wykwalifikowana w zakresie trychologii kadra, każdego dnia w swojej pracy stara się pomagać Pacjentom z problemami trychologicznymi. Cieszymy się, że coraz więcej osób obdarza Dr trycholog - szczególnie dla nas ważnym - zaufaniem i korzysta z innowacyjnych metod leczenia wypadania włosów oraz łysienia. Trycholodzy oraz kosmetolodzy z Dr trycholog codziennie diagnozują oraz zalecają nowoczesne metody leczenia Pacjentom, którzy wcześniej -niestety- nieskutecznie próbowali wyleczyć problemy trychologiczne w innych miejscach - zarówno specjalistycznych klinikach, jak i gabinetach kosmetycznych.

Powodzenie kuracji zabiegów trychologicznych Dr trycholog to przede wszystkim zasługa specjalistów z zakresu trychologii oraz możliwości pracowania na nowoczesnym sprzęcie.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że problem wypadania włosów oraz łysienia zatacza coraz szersze kręgi, a wielu Pacjentów po prostu nie wie, gdzie szukać profesjonalnej pomocy medycznej. Z tego właśnie powodu powstał Dr trycholog. Jesteśmy nowoczesnym i nowym na trójmiejskim rynku gabinetem trychologicznym, ale dzięki wspaniałemu zespołowi specjalistów oraz innowacyjnym sprzęcie, proponujemy leczenie na europejskim poziomie. Stała współpraca z Clinica Dermatologica, Clinica Cosmetologica w Gdańsku zapewnia każdemu Pacjentowi bezpieczeństwo i usługi na wysokim poziomie - powiedział specjalista dermatolog, właściciel portalu Dr trycholog, dr n. med. Igor Michajłowski.


Trycholog Gdańsk

drTrycholog.pl - Trycholog w Gdańsku
Jesteśmy częścią Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (gab.5)
80-210 Gdańsk
+48 793 997 080
info@drtrycholog.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.