Mikołajki w Domu Kultury w Wielu

piątek, 9 grudnia 2016 r., 12:53
fot. nadesłane

W sobotę, 3 grudnia w Domu Kultury w Wielu odbyły się Mikołajki. Aby spotkać Mikołaja przybyło około 300 dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

Oczekiwanie na Mikołaja umilały wesołe skrzaty - jego pomocnicy. Każde dziecko otrzymało od oczekiwanego długo gościa słodki upominek. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przybycie! Dziękujemy także aktorom Teatru Edu-Artis, dziewczynkom z Zespole Szkół nr 2 w Wielu za pomoc przy malowaniu buziek, a przede wszystkim - Mikołajowi! Organizatorami Mikołajek byli wójt gminy Karsin oraz Dom Kultury w Wielu.

nadesłane/Justyna Piekarska/dyrektor Domu Kultury w Wielu

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.