Jest akt oskarżenia wobec trzech nastolatków za pobicie 19-latka

piątek, 9 grudnia 2016 r., 11:19
fot. archiwum

Skierowaniem do sądu aktu oskarżenia wobec trzech osób zakończyło się prokuratorskie postępowanie w sprawie bójki i pobicia 19-latka, do czego doszło pod koniec lipca w Grabowie Kościerskim. Nastolatkom grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło pod koniec lipca w Grabowie Kościerskim. Funkcjonariusze otrzymali wówczas zgłoszenie o pobiciu 19-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego, który z podejrzeniem krwiaka mózgu i ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala. W toku podjętych działań, policjanci wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali podejrzanych o pobicie mężczyzny. Okazali się nimi dwaj 17-latkowie i 16-latek - mieszkańcy Grabowa Kościerskiego.

Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty udziału w bójce i pobiciu. Z końcem listopada kościerska prokuratura skierowała wobec trzech nastolatków akt oskarżenia do tutejszego sądu. Za przestępstwo, o które są oskarżeni, grozi im kara pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.