Już w sobotę w Kartuzach Zimowa Giełda Mam

czwartek, 8 grudnia 2016 r., 18:10
fot. archiwum/MD-Z

W sobotę w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się zimowa edycja Giełdy Mam. To okazja, by zaopatrzyć się w ubranka, zabawki i sprzęty w przystępnych cenach, ale też podreperować domowy budżet sprzedając to, z czego dzieci już wyrosły.

Każda kolejna odsłona imprezy cieszy się rosnącą popularnością - zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących. W sobotę kartuską Jedynkę ponownie wypełnią kolorowe ciuszki i sprzęty dla dzieci. Impreza jest adresowana zarówno do tych, którzy chcieliby sprzedać ciuszki po swoich pociechach, jak i do tych, którzy chcieli by kupić w przystępnych cenach akcesoria i ubranka dla swoich milusińskich.

W trakcie giełdy można sprzedać bądź nabyć m.in. ubranka dziecięce i ciążowe, zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych akcesoriów.

Kupujący mogą odwiedzać giełdę w godz. 8.30-12.

Na giełdę, osoby zainteresowane przygotowaniem własnych stoisk mogą zgłosić się drogą mailową na adres gieldamam@kartuzy.info, do piątku do godz. 13.

Kwestie organizacyjne - dla sprzedających

Inicjatorzy przedsięwzięcia przypominają, że sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.