Kościerzyna. Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą za uszkodzenie samochodów

czwartek, 8 grudnia 2016 r., 11:00
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kopiąc i bijąc pięściami dwaj dwudziestolatkowie uszkodzili karoserię dwóch zaparkowanych przy ulicy Szopińskiego samochodów. Teraz odpowiedzą za uszkodzenie mienia. 21-latek już usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Jego o rok starszemu koledze zarzut przedstawiony zostanie w czwartek.

Do zdarzenia doszło 7 listopada na parkingu przy ulicy Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie. Wówczas dwaj mężczyźni poniszczyli karoserię zaparkowanych aut powodując straty na kwotę 2.500 zł.

- Kryminalni pracujący nad sprawą uszkodzenia samochodów skody i volkswagena ustalili, że karoserię samochodów kopiąc i bijąc pięściami, uszkodzili 21 i 22-letni mieszkańcy naszego powiatu. We wtorek policjanci zatrzymali 21-latka, który przyznał się czynu i usłyszał już zarzut. Drugi mężczyzna w wieku 22 lat usłyszy zarzuty w czwartek - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Za uszkodzenie mienia grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.