Mikołaj z pomocnikami zawitał do mieszkańców Wysina

środa, 7 grudnia 2016 r., 11:31
fot. nadesłane/Michalina Zielińska

Tradycyjnie w okolicy szóstego grudnia w Wysinie zapanował świąteczny nastrój. Chociaż nie saniami, ale pojazdem z napędem na cztery koła Mikołaj wraz z pomocnikami dotarł bowiem do tutejszym mieszkańców z upominkami.

Wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj wędrował po miejscowości, odwiedzając każdy dom - tak, aby wszyscy mali i duzi zostali obdarowani. Poza upominkami przybysz z Laponii wraz z sołtysem, radą sołecką, OSP Wysin i KGW Wysin życzył mieszkańcom rodzinnych, otulonych śniegiem i roziskrzonych kolędą i śmiechem Świąt Bożego Narodzenia.

- Tegoroczna aura dopisała. Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku. Wspólnie zrobione zdjęcia będą wspaniałą pamiątką tych spotkań - podsumowuje Michalina Zielińska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.