II Ossowskie Mikołajki już za nami

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 13:26
fot. nadesłane/Szkoła Podstawowa w Osowie

W niedzielę, 4 grudnia w Domu Kultury w Osowie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla wszystkich mieszkańców miejscowości i okolic. Organizatorem wydarzenia był wójt gminy Karsin, Szkoła Podstawowa i Dom Kultury w Osowie.

Spotkanie rozpoczęło się występem uczniów związanym z tematyką mikołajkową. Młodzi artyści wprowadzili wszystkich w świąteczną atmosferę oczekiwania na przyjazd Mikołaja, który przywiózł wszystkim dzieciom prezenty. W międzyczasie rozbrzmiewały świąteczne melodie, a nauczycielki z tutejszej szkoły sprzedawały ozdoby bożonarodzeniowe, które wcześniej przygotowały wspólnie z uczniami.

Podczas spotkania była też okazja by wspomóc leczenie małego Kornela. Na zakończenie rozstrzygnięto konkurs na domek z piernika. Szczęśliwymi zwycięzcami zostali Emilia i Dawid Kiedrowicz. Następnie przy wspólnym ognisku pieczono kiełbaski.

nadesłane/Szkoła Podstawowa w Osowie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.