Mikołajkowe spotkanie w Liniewie

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 11:26
fot. nadesłane/GOKSiR Liniewo

W niedzielę w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Liniewie odbyło się "Spotkanie Mikołajkowe". Nie brakło więc licznych konkursów, zabaw, upominków dla najmłodszych oraz spotkania ze św. Mikołajem.

Organizatorem spotkania był, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Już tradycyjnie imprezę mikołajkową otworzył wójt gminy Mirosław Warczak, który życzył milusińskim dobrej zabawy i radości na to niedzielne popołudnie. W oczekiwaniu na przyjście Św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych konkursach i zabawach.

- W trakcie spotkania staraliśmy się , aby każde dziecko otrzymało słodycze, nagrody, watę cukrową. Najwięcej radości sprawiło dzieciom przybycie Św. Mikołaja, który obdarowywał wszystkich czekoladami.
Radości było wiele, uśmiechu na buźkach dzieciaków nie brakowało, więc uważamy, że impreza była udana. Wszystkim małym mieszkańcom życzymy dużych wymarzonych prezentów i świątecznej atmosfery przy płatkach śniegu i błyszczącej choince - informują pracownicy liniewskiej placówki kultury.

Dodajmy, że podczas mikołajkowego spotkania zbierano także środki na leczenie małego Kornelka z Wielkiego Klincza. Na ten cel udało się uzbierać 525 zł.

nadesłane/GOKSiR Liniewo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.