Kościerzyna. 32-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości

środa, 30 listopada 2016 r., 09:44
fot. archiwum

We wtorkowe popołudnie kościerscy policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierującego. 32-latek wydmuchał blisko promil alkoholu. Stracił prawo jazdy.

Do zatrzymania doszło około godziny 16.15 na ulicy Wita Stwosza w Kościerzynie. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, kierujący Peugeotem Partnerem 32-letni mężczyzna poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wydmuchał blisko promil alkoholu.

32-latkowi zatrzymano prawo jazdy kategorii B. W niedługim czasie stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.