Akcja "Trzeźwy poranek" - posypały się mandaty, ale za prędkość

wtorek, 29 listopada 2016 r., 09:29
fot. archiwum

W poniedziałek kościerscy funkcjonariusze przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Podczas niej skontrolowano ponad 350 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi, ale posypały się mandaty głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących kościerscy funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzają cyklicznie. Ostatnia akcja odbyła się w poniedziałkowy poranek.

- Podczas akcji policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu ponad 350 kierowców. Wynik każdego z nich był negatywny, a więc wszyscy skontrolowani kierowcy byli trzeźwi - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Nie obyło się jednak bez mandatów. Mundurowi ukarali 15 kierujących głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.