Tragiczny wypadek przy pracach polowych - nie żyje 56-letni mężczyzna

piątek, 25 listopada 2016 r., 09:59

W czwartek podczas prac polowych na terenie jednego z gospodarstw w gminie Dziemiany doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Zginął 56-latek. Przyczyny wypadku ustalają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Oficer dyżurny kościerskiej policji w czwartkowy wieczór otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie jednego z gospodarstw w gminie Dziemiany zginął mężczyzna. Natychmiast wysłał na miejsce policjantów. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Kościerzynie zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

- Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz wykonał oględziny samochodu biorącego udział w wypadku. Lekarz pracujący na miejscu stwierdził zgon 56-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac polowych z wykorzystaniem ciągnika, z nieustalonych przyczyn, został on wciągnięty przez wał transmisyjny łączący ciągnik i maszynę rolniczą "cyklop" - informuje Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Policjanci wspólnie z lekarzem medycyny sądowej przeprowadzili oględziny miejsca wypadku. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.