Kościerzyna. 13-latka potrącona na ulicy Skłodowskiej

czwartek, 24 listopada 2016 r., 15:00
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

13-letnia dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala po tym, jak została potrącona przez VW Golfa. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał przed godzinę 15. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 13-letnia dziewczynka, która prawidłowo przechodziła przez jezdnię w rejonie ulicy Piechowskiego, została potrącona przez VW Golfa, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

W wyniku doznanych obrażeń, 13-latka została przetransportowana do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.