Chodził po lesie i wołał o pomoc - 28-latek zatrzymany z narkotykami

piątek, 18 listopada 2016 r., 12:06
fot. archiwum

Chodził po lesie i wołał o pomoc. Po przybyciu policji okazało się, że 28-latek nie tylko może znajdować się pod działaniem środków odurzających, ale też posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

W czwartek około godziny 3.30 kościerscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że lesie w okolicach Łubiany ktoś woła o pomoc.

- We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali w lesie 28-letniego mężczyznę, który bardzo dziwnie się zachowywał. Nie była od niego wyczuwalna woń alkoholu, ale wskazywało na to, że mógł znajdować się pod działaniem środków odurzających. Mężczyznę przeszukano. Znaleziono u niego amfetaminę i marihuanę - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

28-latek został zatrzymany. Usłyszał też zarzut posiadania narkotyków.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.