Balonowy turniej niepodległościowy - pierwsza fiszka już wróciła

czwartek, 17 listopada 2016 r., 13:59
fot. archiwum/MD-Z

W Święto w Niepodległości w powietrze wypuszczono niemal 200 białych i czerwonych balonów. Do każdego z nich dołączona była fiszka. Na właściciela tej, która powróci z najdalszego zakątka kraju czy z zagranicy czeka nagroda. Póki co do Kościerzyny dotarła jedna wiadomość zwrotna. Zabawa trwa do końca roku.

W tym roku po raz pierwszy w Święto Niepodległości niebo nad Kościerzyną zapełniło się biało-czerwonymi balonami. Do każdego z nich doczepiona została fiszka z informacją w czterech językach: polskim, niemieckim, rosyjskim i angielskim. Na właściciela fiszki, która wróci z najdalszego punktu, czeka nagroda.

Dotychczas powróciła jedna wiadomość zwrotna. W tym przypadku balon doleciał do okolic Inowrocławia. Odległość w linii prostej z tejże miejscowości do Kościerzyny to około 180 km. Na kolejne fiszki organizatorzy czekają do końca roku.

Przypomnijmy, że główną nagrodą w balonowym teleturnieju niepodległościowym jest dron.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.