Stężyca. Ruszyły zapisy na Garmin Iron Triathlon 2017

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 14:49
fot. archiwum/MD-Z

Rozpoczęła się już rejestracja do cyklu Garmin Iron Triathlon 2017. Jedna z imprez w jego ramach odbędzie się 2 lipca w Stężycy. Zapisać się na zawody można za pośrednictwem internetu.

Już w lipcu przyszłego roku w Stężycy odbędzie się Garmin Iron Triathlon - jeden najpopularniejszych i największych cykli triathlonowych w Polsce. Zawodnicy do wyboru mają dystanse: 1/4 lub 1/8 Ironmana. Nowością będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie również na 1/8 IM, co do tej pory możliwe było jedynie na ćwiartce. Imprezą towarzyszącą jak co roku będzie Garmin Kids - zawody biegowe dla dzieci na trzech dystansach: 200, 500 i 1000 m.

Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich zainteresowanych do zapisów. Niezbędne do tego jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.startlist.pl, to wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu "Zapisz się na zawody" i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po każdej imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją na zawody prosimy o kontakt na mail biuro@startlist.pl lub telefonicznie 793-794-552.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?
- Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego, a jeśli masz już konto na www.startlist.pl to zaloguj się.
- Po przejściu do formularza zgłoszeniowego uzupełnij wymagane dane osobowe i naciśnij przycisk "następny krok".
- Wybierz imprezy, na których chcesz wystartować i zatwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz regulamin zawodów.
- Po wybraniu imprez, na których chcesz wystartować naciśnij przycisk "Zapisz się na wybrane zawody".
- Po wciśnięciu przycisku, Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
- Ureguluj opłatę startową przez system płatności PayU lub tradycyjnym przelewem w terminie do 7 dni od momentu zgłoszenia się na wybrane zawody.
- Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu.

Zgłoszenia na GARMIN Kids dla zawodników poniżej 16 roku życia
Zgłoszenia osób poniżej 16 roku życia może dokonać rodzic, trener lub opiekun prawny takiej osoby. Osoba poniżej 16 roku życia może zgłosić się też samodzielnie lecz do tego będą wymagane wszystkie dane osobowe łącznie z własnym e-mailem. Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się dorosłej osoby do systemu zapisów na www.startlist.pl w menu górnym pojawi się pozycja "Moi podopieczni". Tam należy dodać swoich zawodników poniżej 16 roku życia. Następnie należy wejść w "Zapisz się na zawody", wybrać imprezę na którą chcemy zapisać dziecko i postępować zgodnie z instrukcjami.

internet:Iron Triathlon

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.