Wysin. Pożar w domu jednorodzinnym

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 10:21
fot. archiwum

Najprawdopodobniej zaprószenie ognia przez nieostrożność osób dorosłych było przyczyną sobotniego pożaru w Wysinie (gmina Liniewo). Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń w domu jednorodzinnym przy ulicy Podgórnej.

Do zdarzenia doszło sobotnim popołudniem. Jak informuje zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzyna mł. bryg. Tomasz Holc, spaleniu uległo jedno z pomieszczeń budynku mieszkalnego. Znajdujący się w nim mężczyzna o własnych siłach opuścił obiekt. Wezwano do niego zespół ratownictwa medycznego, jednak odmówił on udzielenia mu pomocy.

Straty wstępnie oszacowano na około 2.000 zł. Przyczyną zaś najpewniej było zaprószenie ognia przez nieostrożność osób dorosłych.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Wysin, OSP Liniewo oraz JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.