Wiele. Wszedł do cudzego domku, by się wyspać

czwartek, 10 listopada 2016 r., 13:04
fot. archiwum

Uszkodził drzwi w jednym z domków letniskowych w Wielu, wszedł do środka, by się zdrzemnąć. Przeszkodzili mu w tym jednak policjanci. Za drzemkę w nie swoim domku 23-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna odpowie karnie. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

W środę około godziny 9. kościerscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wiele w jednym z domków letniskowych uszkodzone są drzwi wejściowe.

- Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Okazało się, że drzwi są otwarte, a wewnątrz znajduje się 23-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Jak wyjaśniał wszedł do domu, by się zdrzemnąć - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

23-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.