W Konarzynach spłonął samochód, w Kościerzynie-Wybudowanie paliło się w piwnicy

czwartek, 10 listopada 2016 r., 10:23
fot. archiwum

Minionej nocy kościerscy strażacy interweniowali dwukrotnie. W środowy wieczór gasili pożar, do którego doszło w jednym z domów w Kościerzyna-Wybudowanie. Nad ranem zaś w Konarzynach w płomieniach stanął VW Vento.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w środę około godziny 20. Jak informuje zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie, mł. bryg. Tomasz Holc, pożarem objęta była piwnica. Spaleniu uległo częściowo wyposażenie pomieszczenia. Akcja gaśnicza, w której uczestniczyły dwa zastępy strażaków z JRG Kościerzyna, trwała około półtorej godziny.

Z kolei w czwartek wczesnym rankiem, tuż przed godziną 6., straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w Konarzynach. Pojazd marki Volkswagen Vento spłonął niemal doszczętnie. W akcji wzięli udział strażacy z OSP Konarzyny, OSP Stara Kiszewa oraz OSP Bartoszylas.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.