Chwarzenko. Chciał ominąć zwierzę, uderzył w drzewo

czwartek, 10 listopada 2016 r., 10:13
fot. archiwum

Pobytem w szpitalu zakończyło się dla czterdziestokilkulatka zdarzenie, do którego doszło w środowe popołudnie w Chwarzenku. Kierujący passatem chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński, kierujący VW Passatem mężczyzna chcąc ominąć zwierzę, które wbiegło mu na jezdnię, skręcił gwałtowanie w prawo, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył nim w drzewo.

Z obrażeniami ciała czterdziestokilkuletni mieszkaniec gminy Nowa Karczma został przetransportowany do szpitala. Był trzeźwy.

Funkcjonariusze apelują do kierowców o rozwagę. Przede wszystkim w godzinach wieczornych i nocnych w okolicach leśnych kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność na drogach, zdjąć nogę z gazu i bacznie obserwować drogę i jej otoczenie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.