Kościerzyna. Policjanci z wizytą w SP nr 1

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 12:21
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kościerscy policjanci odwiedzili w czwartek Szkołę Podstawową nr 1 w Kościerzynie. Podczas spotkania z maluchami zostały omówione zasady bezpieczeństwa oraz praca policjantów. Uczniowie klas "0" z dużym zainteresowaniem słuchały co należy do zadań stróżów prawa.

W czwartek policjanci kościerskiej komendy, udali się z wizytą do klas "0" w Szkole Podstawowej nr 1 w Kościerzynie. Podczas spotkania omówione zostały zasady zachowania się podczas kontaktu z obcą osobą, podczas samodzielnego pobytu w domu oraz na podwórku. Przypomniano również zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych, komu mogą powiedzieć jak się nazywają, a komu nie.

Dzieci pochwaliły się również swoją wiedzą na temat takich zachowań. Druga część upłynęła na omówieniu pracy policjantów w poszczególnych wydziałach. Mali słuchacze z dużym zainteresowaniem słuchały co należy do zadań stróżów prawa.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.