Kościerzyna. Wszedł do mieszkania i ukradł portfel

czwartek, 3 listopada 2016 r., 09:03
fot. archiwum

35-latek wszedł do jednego z mieszkań przy ulicy Wodnej w Kościerzynie i ukradł z niego portfel. Szybko wpadł w ręce kościerskich kryminalnych. Policjanci znaleźli u niego skradzione rzeczy. Teraz mieszkaniec powiatu kościerskiego stanie przed sądem, gdzie odpowie za swój czyn.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński, tutejsi policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela wraz z zawartością, do której miało dojść w poniedziałek 31 października. Mężczyzna miał wejść do jednego z mieszkań przez uchylone drzwi i ukraść portmonetkę.

- W toku podjętych działań policjanci ustalili, że za czyn ten odpowiada 35-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Funkcjonariusze w miejscu jego pobytu znaleźli portfel wraz z dokumentami. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Usłyszał zarzut kradzieży. Skradzione mienie zostało przekazane właścicielowi - informuje rzecznik kościerskiej komendy, asp. Kwidziński.

Dodajmy, że za przestępstwo, którego miał dopuścić się 35-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.