Kościerzyna. Wybił szybę w samochodzie - 23-latek w rękach policji

czwartek, 3 listopada 2016 r., 08:41
fot. archiwum

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego, któremu kościerscy policjanci przedstawili zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna miał nocą uszkodzić szybę w jednym z zaparkowanych przy ulicy Staszica samochodów.

Zgłoszenie o zdarzeniu Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie otrzymała w środę o godzinie 8.

- Ze zgłoszenie wynikało, że 1 listopada około godziny 23. na ulicy Staszica nieznana osoba uszkodziła szybę w samochodzie VW Lupo, powodując straty około 600 zł. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili, że tego czynu dokonał 23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany, podczas którego przyznał się do zarzucanego mu czynu. 23-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Po wykonaniu z nim czynności został zwolniony - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Czyn, którego miał dopuścić się 23-latek, zagrożony jest karą pozbawienia wolności do pięciu lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.