Orle. Seat wypadł z drogi

środa, 2 listopada 2016 r., 10:04
fot. archiwum

Wizytą w szpitalu dla 18-latki w ciąży zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Orlu (gm. Liniewo). Kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący seatem 24-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia z lekkimi obrażeniami do szpitala została przetransportowana pasażerka pojazdu - 18-latka w ciąży. Kierujący seatem mężczyzna był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Funkcjonariusze apelują do kierowców o rozsądek i ostrożność na drodze. Jesienią na kierowców czyhają bowiem drogowe pułapki, które mogą zaskoczyć nawet doświadczonych kierowców. Naniesione na drogę liście zmniejszają przyczepność pojazdu, opady deszczu ograniczają widoczność na drodze, a mokra nawierzchnia także powoduje mniejszą przyczepność i wydłuża drogę hamowania. Zwracajmy więc baczniejszą uwagę na warunki atmosferyczne i jeźdźmy wolniej. Tym bardziej, że szczęście nie zawsze musi sprzyjać uczestnikom zdarzeń drogowych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.