Kościerzyna. Odnaleziono zaginionego 29-latka

niedziela, 30 października 2016 r., 13:17
fot. internet/facebook.com

W niedzielę prowadzono poszukiwania 29-letniego Marcina Gerbatowskiego. Zaginął w sobotę około południa, a udało się odnaleźć go w niedzielę.

Poszukiwany 29-latek to mieszkaniec Kościerzyny. Jak informuje Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji, w sobotę około godziny 9. wyjechał czarnym, trzydrzwiowym Volkswagenem Golfem 3 o tablicach rejestracyjnych GKS 5A84 z domu przy ul. Księżycowej w Kościerzynie. Pojazd miał szyberdach oklejony taśmą

29-letni zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Mężczyzna nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu policję powiadomiła żona. Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:
Wzrost 180 cm, waga 96 kg, krępej budowy ciała , włosy ciemne krótko obcięt , zarost na twarzy. Posiada opatrunek na lewej dłoni z powodu urazu palców

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, lub widziały mężczyznę. proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie (58 680-32-00/22) albo najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonicznym 997.

Aktualizacja godz. 15.30

Poszukiwania dobiegły końca, a mężczyzna cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.