Tragiczny wypadek w Głodowie. Nie żyje 69-letni mężczyzna

czwartek, 27 października 2016 r., 17:49
fot. AL

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w Głodowie. 69-letni mężczyzna uderzył samochodem w drzewo i poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło przed godz. 17 w Głodowie (gm. Liniewo). Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń wynika, że 69-latek kierujący mercedesem C180, na łuku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze uderzył w przydrożne drzewo a następnie zderzył się bocznie z seatem.

Mimo podjętych działań ratowniczych nie udało się go uratować.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Głodowo, OSP Wysin, OSP Liniewo, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Droga, na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, była zablokowana przez około trzy godziny. W tym czasie wyznaczono objazdy przez Stary Wiec i Pogódki.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni policja pod nadzorem kościerskiej prokuratury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.