Kościerzyna. 32-letni rowerzysta potrącony przez samochód

środa, 26 października 2016 r., 14:47
fot. archiwum

Z urazem nóg do kościerskiego szpitala został przetransportowany 32-letni mężczyzna, który jadąc rowerem został potrącony przez samochód. Do zdarzenia doszło w środę tuż po godzinie 8. w rejonie ulic Targowej i Ogrodowej w Kościerzynie.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-letni rowerzysta jadąc ulicą Targową najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem "stop" przed wjazdem na ulicę Ogrodową w wyniku czego został potrącony przez samochód osobowy marki Opel Omega, którym kierowała 26-letnia mieszkanka Kościerzyny - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, rowerzysta z urazem kończyn dolnych został przetransportowany do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.