Nowa Karczma. II Turniej Rodzin już za nami

poniedziałek, 24 października 2016 r., 16:09
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

II Turniej Rodzin gminy Nowa Karczma już za nami. W niedzielne popołudnie na hali sportowej w Nowej Karczmie mieszkańcy całej gminy spotkali się, aby przystąpić do rywalizacji rodzinnej.

II Turniej Rodzin Gminy Nowa Karczma już za nami. 23 października w niedzielne popołudnie na hali sportowej w Nowej Karczmie spotkali się mieszkańcy naszej gminy, aby przystąpić do rywalizacji rodzinnej.

Głównym organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przy współudziale Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Karczmie. W turnieju wzięło udział osiem drużyn składających się z obu rodziców oraz dziecka do 12 lat. Rywalizowały one ze sobą w pięciu konkurencjach takich, jak: wyścig szalonych krów, rzuty do celu, czołgi, rodzinny tor przeszkód test wiedzy o gminie.

Zmaganiom trzyosobowych drużyn towarzyszył: przewodniczący rady gminy Nowa Karczma, Ryszard Kleinszmidt, Kierownik OPS w Nowej Karczmie, Bogusława Klaman, sołtysi, radni oraz wierni kibice.

Po zaciętej rywalizacji uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek w postaci turniejowego tortu. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary.

- Turniej Rodzinny wpisał się już na stałe w kalendarz imprez GOKSiR, mamy również nadzieję, że z roku na rok będzie nam przybywać drużyn - podsumowują organizatorzy.

Wyniki:
1. Będomin - Mariola, Zbigniew i Bartek Kropidłowscy
2. Nowy Barkoczyn - Justyna, Wojtek i Antoś Kropidłowscy
3. Lubań - Małgosia, Andrzej i Aleksandra Puzdrowscy
4. Grabowska Huta - Ewelina, Arkadiusz i Nikola Jażdżewscy
5. Nowa Karczma - Kamila, Michał i Fabian Słowik
Szumleś Szlachecki - Edyta, Arkadiusz Żywiccy i Stanisław Muchowski
Stary Barkoczyn - Agnieszka, Grzegorz i Wojtek Burandt
Liniewko -Ilona, Paweł i Kinga Owsianik

nadesłane: GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.