Powiatowy Turniej Piłkarski o puchar Tymbarku

poniedziałek, 24 października 2016 r., 08:46
fot. nadesłane/Jarosław Breza

Na orlikach przy Zespole Szkół Publicznych nr 3 i 4 w sobotę, 22 października odbył się mocno obsadzony turniej piłki nożnej chłopców do lat 10 o puchar Tymbarku. Powiatowe zmagania wygrała drużyna Szkoły Podstawowej w Karsinie.

Do rozgrywek w ramach ogólnopolskiej akcji piłkarskiej o Puchar Tymbarku zgłosiło się 12 drużyn (120 zawodników) z powiatu kościerskiego. W wyniku zmagań 10-letnich chłopców turniej wygrała drużyna SP Karsin, która w finale powiatowym pokonała 3:2 Szkołę Podstawową nr 3 w Kościerzynie i awansowała do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

Kolejne miejsca w turnieju zajęły drużyny: SP Kalisz, SP Dziemiany I, SP 1 Kościerzyna, SP Lipusz, SP Stara Kiszewa, SP Liniewo, Bystrzak, SP Korne, SP Kaliska, SP Dziemiany II.

nadesłane/Jarosław Breza

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.