W. Bonkowski o marszu równości: "To zboczeńcy, trzeba ich izolować"

wtorek, 18 października 2016 r., 12:24

"Pedałować, szybciej pedałować" "uchodźcy to was wszystkich w pień wyrżną" - między innymi takie hasła, eksponując je dodatkowo gestykulacją, wykrzykiwał senator Waldemar Bonkowski podczas marszu równości w stolicy Dolnego Śląska.- To jest zagrożenie. Nie można dewiacji promować jako normę. Dewiację trzeba leczyć, a zboczeńców trzeba izolować - podkreśla w rozmowie z nami senator Bonkowski.

Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski stał się bohaterem filmiku z marszu równości - "Marsz Czerwonej Gangreny i KODerastów we Wrocławiu". Widać na nim, jak Waldemar Bonkowski wymownie gestykuluje i wykrzykuje "pedałować, szybciej pedałować" do uczestników manifestacji.

- Akurat byłem we Wrocławiu. Chciałem przejść przez ulicę i widzę, że przejście jest wstrzymane, bo przez miasto pedałują zboczeńcy. Stałem na przejściu i musiałem czekać, aż marsz przejdzie, więc werbalnie to skomentowałem. Przy okazji zaprotestowałem. Krzyczałem, żeby pedałowali szybciej, aby umożliwić innym przejście przez ulicę. Akurat skojarzenie jest jakie jest (śmiech). Jeśli ktoś idzie w obscenicznych strojach i wykonuje obsceniczne gesty i wykrzykuje wulgarne hasła, okrzyki przeciwko kościołowi i krzyczy, że księża to pedały, to ja do nich mówię, że widocznie byłeś z księdzem, że wiesz, że jest pedałem - mówi Waldemar Bonkowski.

- Pojawiały się też takie hasła, że "uchodźcy przybywajcie do Polski". Zapraszają uchodźców, więc skomentowałem to, że jak przyjdą do nas uchodźcy to ich wszystkich pierwszych wyrżną w pień. Tych wszystkich dewiantów. Nawet nie wiedzą na co się decydują. Kogo chcą ściągnąć do Polski - kontynuuje.

Zapytaliśmy więc naszego przedstawiciela w senacie, czy senatorowi wypada manifestować i wyrażać poglądy w ten sposób.

- Nie bardzo rozumiem. Czy ja się obscenicznie zachowywałem, czy ci ludzie, którzy tam szli? Zademonstrowałem tylko ruchami, że mają szybciej się poruszać. Senatorem się bywa, a jestem przecież wolnym Polakiem. To nie ja obscenicznie się zachowywałem. Trzeba było tam być i posłuchać, jakich oni słów, epitetów używali w kierunku kościoła. To jest ich chora dewiacja. Oni to robią wręcz nachalnie. Za kilka lat jeszcze dojdzie do takiej sytuacji, że to my heteroseksualni będziemy się ukrywać, bo będą mówili, że jesteśmy nienormalni, a oni są normalni. To idzie wszystko w złym kierunku - podkreśla senator PiSu.

Jego zdaniem, ktoś musi reagować, bo ludzie zamykają się w sobie, a milczenie jest przyzwoleniem na tego typu akcje.

- Człowiek, który milczy i nie reaguje jest współwinny. Nie dyskryminuję tych osób. Prywatnie, w sypialni mogą robić sobie co chcą, ale my heteroseksualni nie chodzimy po ulicach i nie zachowujemy się obscenicznie. Gdyby widziała Pani jak oni się zachowują, jakich słów używają. To jest zagrożenie. Nie można dewiacji promować jako normę. Dewiacja nigdy nie powinna być normą. Dewiację trzeba leczyć, a zboczeńców trzeba izolować. Nie ma co się uderzać w tzw. poprawność polityczną, czy jakąś tolerancję. To nie ma nic wspólnego z tolerancją. To jest po prostu zachowanie obsceniczne - akcentuje senator Bonkowski.

Uważa też, że większością ludzi uczestniczących w manifestacji steruje grupa lewaków, a homoseksualiści powinni udać się po poradę lekarską i się leczyć.

- Byli ludzie, którzy dali się wciągnąć. Wiele osób idzie poranionych. Nawet nie wiedzą w czym uczestniczą. Są poranieni. Albo byli odrzuceni albo mieli trudne dzieciństwo. Może w tym środowisku się odnaleźli. Ktoś nimi steruje, manipuluje. Wierzą w to co robią. Żyją w nieświadomości. Jest grupa, która robi to z premedytacją. Jest różny przekrój. Ludzie, którzy są chorzy mogą iść po poradę lekarską i się leczyć. Ktoś inny tym steruje. To lewactwo wykorzystuje tych biednych, poranionych, zagubionych ludzi, a oni dają się wciągać w tę grę - zaznacza.

- Niby Światowa Organizacja Zdrowia to zniosła i uważa, że to nie jest chorobą. Ale są jakieś normy społecznego współżycia i zachowania. Oni nie mogą dominować i nam narzucać swoich dewiacji, demoralizować nam młodzieży i społeczeństwa. Są bardzo hałaśliwi. Są sterowani przez światowe lewactwo i wykorzystywani - podsumowuje senator Bonkowski.

Filmik z marszu równości z udziałem senatora Waldemara Bonkowskiego można obejrzeć tutaj.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.