Kościerzyna. Od środy zmiany w organizacji ruchu na ul. Leśnej

piątek, 14 października 2016 r., 12:21
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum/MSz

Od środy 19 października zmianie ulegnie organizacja ruchu na ulicy Leśnej w Kościerzynie. Ma to związek z postępem prac przy budowie kościerskiej obwodnicy.

Zmiany pojawią się na odcinku ulicy Leśnej, na którym obecnie samochody poruszają się po płytach betonowych. Jak dowiadujemy się w kościerskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, około godziny 12. w środę ruch zostanie przeniesiony na niedawno wyłożoną nawierzchnię bitumiczną, ponieważ wykonawca planuje przejść do prac związanych z budową nasypu.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.