Wesele, sylwester, rocznica czy też chrzest jak z bajki w sali weselnej "Marianka" w Gołubiu

czwartek, 13 października 2016 r., 12:21
fot. nadesłane

Piękna, klimatyzowana sala bankietowa na 130 osób. Tuż obok niej ławki, altanka, atrakcje dla dzieci oraz piękna zieleń. Wystrój wnętrz zaprojektowano w minimalistyczny i nowoczesny sposób. To tylko mała część niespodzianek czekających na klientów sali weselnej "Marianka" zlokalizowanej w Gołubiu.

Sala weselna "Marianka" leży w ustronnym i malowniczym miejscu w Gołubiu w pobliżu jeziora Dąbrowskiego. To właśnie tam można rozkoszować się spokojem i oddaleniem od miejskiego zgiełku.

Minimalistycznie, schludnie i bez przepychu urządzona sala może ugościć do 130 osób w komfortowych warunkach, bowiem obiekt jest klimatyzowany. Wystrój sali i stołów w dekorację weselną może zostać dostosowany do preferencji klienta tak, aby podkreślić niepowtarzalny nastrój tej wyjątkowej chwili.

W bliskim otoczeniu sali balowej znajdują się ławki z parasolami oraz altana umiejscowiona pośrodku stawu, gdzie w otoczeniu pięknej zieleni goście mogą miło spędzić czas. Obok nich znajduje się wiele atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych - plac zabaw z piaskownicą, domek oraz zjeżdżalnia. Pomyślano także o zmotoryzowanych gościach, dla których w pobliżu przygotowano sporą ilość miejsc parkingowych.

Właściciele sali zajmują się kompleksową organizacją imprez takich, jak wesele, chrzest, rocznica, sylwester, stypa, studniówka. Bez problemu można tam przeprowadzić także spotkanie biznesowe i imprezę okolicznościową z profesjonalną obsługą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów właściciele na życzenia przygotują także dowolną imprezę tematyczną.

Sala Weselna Marianka
ul. Wczasowa 3
83-316 Gołubie
tel. 603 644 709
tel. 58 684 36 56
email: biuro@szmytka.pl
Pod tym adresem znajdziemy link do mapki dojazdowej

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.