Nowa Karczma - Lubieszyn. Seat rozbił się na drzewie - trzy osoby w szpitalu

środa, 12 października 2016 r., 15:03
fot. AL

W środowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały na trasie Nowa Karczma - Lubieszyn. Seat, którym podróżowały cztery osoby, rozbił się tam na drzewie. Trzy młode osoby trafiły do szpitala, w tym jedną przetransportowano tam śmigłowcem LPR. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Pierwszy z pomocą rannym ruszył strażak po służbie.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30 na ulicy Starogardzkiej w Nowej Karczmie.

Jak informuje kościerska policja, kierujący seatem ibizą jadąc w kierunku Lubieszyna po wyjściu z łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd czołowo zderzył się z drzewem.

Na skutek zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby - 18-latka i 19-latka trafły do kościerskiego szpitala. 15-latek śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

Pomocy poszkodowanym jako pierwszy udzielał strażak z JRG Kościerzyna Dariusz Narloch.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Liniewo, OSP Nowa Karczma, JRG Kościerzyna, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.