Kościerzyna. 75-latka potrącona na przejściu dla pieszych

poniedziałek, 10 października 2016 r., 10:14
fot. archiwum

W niedzielny poranek służby ratunkowe interweniowały na ulicy Staszica w Kościerzynie. 75-letnia kobieta na przejściu dla pieszych została tam potrącona przez opla vectrę.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.30.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem vectrą 30-letni mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 75-letnią kobietę. Piesza na skutek doznanych obrażeń została przetransportowana do kościerskiego szpitala. Zarówno kierujący oplem, jak i poszkodowana kobieta byli trzeźwi - podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.