Juszki. Szczęśliwy finał poszukiwań 81-latki

piątek, 7 października 2016 r., 16:11
fot. archiwum

Policjanci wraz ze strażakami poszukiwali 81-letniej mieszkanki gminy Kościerzyna. Kobieta wyszła z domu w piątek około godziny 10. Szczęśliwie po godzinie 16. kobieta sama powróciła do domu.

Poszukiwana 81-latka to mieszkanka miejscowości Juszki. Wyszła z domu w piątek około godziny 10. i do tej pory nie wróciła.

Kobieta jest niskiego wzrostu. Ma około 150 cm. W chwili wyjścia z domu miała ubrane czerwone buty.

W poszukiwania zaangażowani są policjanci oraz strażacy z OSP Wąglikowice, OSP Łubiana, OSP Wielki Klincz oraz JRG Kościerzyna.

Aktualizacja godz. 16.30

Poszukiwania 81-latki zostały zakończone. Kobieta sama powróciła do miejsca zamieszkania.

Policja apeluje, aby wychodząc samemu z domu zabrać ze sobą telefon komórkowy. Wówczas nie tylko rodzina ma kontakt z taką osobą, ale również służby ratunkowe szybciej mogą namierzyć miejsce przebywania osoby poszukiwanej.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.