Kościerzyna. Pobiły koleżankę - 19-latka i 21-latka z zarzutami

piątek, 7 października 2016 r., 08:57
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Do zdarzenia doszło 22 września w jednym ze sklepów. Tam zgodnie z zawiadomieniem nastolatki miały ją pobić dwie kobiety. w związku z zajściem kościerscy kryminalni zatrzymali dwie kobiety - 19-latkę i 21-latkę.

We wtorek do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zgłosiła się 17-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. Zgodnie z jej zeznaniami, w czwartek 22 września została pobita przez dwie młode kobiety.

- Funkcjonariusze od razu zajęli się sprawą i ustalili, że 19 i 21-latka w jednym ze sklepów pobiły swoją znajomą. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego kościerskiej komendy podjęli natychmiastowe działania. Następnego dnia zatrzymali dwie młode kobiety podejrzane o dokonanie pobicia - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, kobiety usłyszały zarzut pobicia za co grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.