Wdzydze Tucholskie. Volkswagen uderzył w drzewo - jedna osoba w szpitalu

środa, 5 października 2016 r., 23:24
fot. MSz

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło we Wdzydzach Tucholskich. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 21. we Wdzydzach Tucholskich. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, kierujący passatem 23-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo.

Na skutek obrażeń odniesionych w wypadku do szpitala przetransportowano 23-latka.

- Z uwagi na odniesione przez kierującego obrażenia, od mężczyzny pobrano krew do badań celem ustalenia trzeźwości - dodaje asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.