Firma handlowo-usługowa Rompol zaprasza do skorzystania ze swojej oferty

poniedziałek, 26 września 2016 r., 09:02
fot. nadesłane/MD-Z

Wysoka jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo i wieloletnie doświadczenie w branży - to czynniki wyróżniające firmę handlowo-usługową Rompol z Egiertowa. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie materiały budowlane, a także nawozy mineralne oraz węgiel.

Przedsiębiorstwo Rompol działa na rynku od 1993 roku. Firma oferuje szeroką gamę produktów niezbędnych do budowy i wykończenia domu - cement, stal zbrojeniową, gazobeton, bloczki betonowe, płyty gipsowe i OSB, wełnę do ocieplania, gładzie gipsowe, rury i kształtki PCV i i wiele innych materiałów. Prócz tego firma oferuje też szeroki wybór nawozów mineralnych zarówno dla rolników, jak i działkowców. W Rompolu można zaopatrzyć się w kostkę brukową, a także kamienie ozdobne.

- Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie budownictwa, a także stosowania nawozów mineralnych. Produkty, które oferujemy są atestowane, większość zamawiamy bezpośrednio u producentów - podkreśla właściciel firmy, Roman Potrykus.

Rompol prowadzi też sprzedaż węgla - ekogroszku, orzechu, groszku, kostki i węgla brunatnego. W ofercie firmy można znaleźć też węgiel pakowany w worki. Ceny opału wynoszą od 320 zł do 720 zł za tonę.

Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowały w 2010 roku powiększeniem siedziby firmy. Ostatnio Rompol poszerzył swoją ofertę o mieszalnię farb i tynków elewacyjnych. Wykorzystuje produkty firmy Stainer. Przedsiębiorstwo zapewnia transport materiałów pojazdami z HDS-em, co umożliwia sprawny rozładunek materiałów na placu budowy. Przy pełnym załadunku transport jest bezpłatny.

W siedzibie firmy działa też sklep, w którym nabyć można m.in. elektronarzędzia, farby, materiały wykończeniowe, odzież roboczą.

F.H.U. ROMPOL Roman Potrykus
Egiertowo 28
tel. 58 684 10 78 kom. 697360175
e- mail: potrykusegiertowo@op.pl

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7-17
sob. 7-14

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.